Kontakta oss

Great Security har totalt 26 kontor varav 21 har tillhörande säkerhetsbutiker. Utöver dessa har Great Security fyra specialiserade team som arbetar med specifika typer av koncept.

Butiker och kontor

Ekonomifrågor

Har du frågor som rör ekonomi så är du välkommen att höra av dig till vår Ekonomiavdelning via ekonomi@greatsecurity.se
LEVERANTÖRSFAKTUROR

Mejladressen för fakturor kan enbart användas för fakturor.
För påminnelser och frågor, mejla till kontakt nedan.

Great Security
Sverige AB

Organisationsnummer:
556535-4726
Adress pappersfaktura:
PG1679, 737 84 Fagersta

Vid frågor kontakta:
Marina Nilsson marina.nilsson@greatsecurity.se

Skicka fakturor som pdf till:

invoice@greatsecurity.se

Great Security Solution Sverige AB

Organisationsnummer:
556618-7471
Adress pappersfaktura:
PG1680, 737 84 Fagersta

Vid frågor kontakta:
Birgitta Andersson
birgitta.andersson @greatsecurity.se

Skicka fakturor som pdf till:

invoice.solution@greatsecurity.se

Great Security
Nacka AB

Organisationsnummer:
556223-9722
Adress pappersfaktura:
PG1681, 737 84 Fagersta

Vid frågor kontakta:
Marina Nilsson marina.nilsson@greatsecurity.se

Skicka fakturor som pdf till:

invoice.nacka@greatsecurity.se

Great Security
Elektronik GBG AB

Organisationsnummer:
556622-1627
Adress pappersfaktura:
Kabingatan 9, 212 39 Malmö

Vid frågor kontakta:
Tatjana Intiso tatjana.intiso@greatsecurity.se

Skicka fakturor som pdf till:

invoice.elgbg@greatsecurity.se

Great Security
Mitt AB

Organisationsnummer:
556199-4434
Adress pappersfaktura:
Malmgatan 25, 602 23 Norrköping

Vid frågor kontakta:
Ankie Holmqvist ankie.holmqvist@greatsecurity.se

Skicka fakturor som pdf till:

ekonomi.nkpg@greatsecurity.se

Great Security
Årsta AB

Organisationsnummer:
556586-4138
Adress pappersfaktura:
Kabingatan 9, 212 39 Malmö

Vid frågor kontakta:
Tatjana Intiso tatjana.intiso@greatsecurity.se

Skicka fakturor som pdf till:

ekonomi@greatsecurity.se

Great Security
Mekanik Stockholm AB

Organisationsnummer:
556099-4450
Adress pappersfaktura:
Finlandsgatan 48, 164 74 Kista

Vid frågor kontakta:
Marre Gäderblom marre.gaderblom@greatsecurity.se

Skicka fakturor som pdf till:

faktura@greatsecurity.se

El & Teleanläggningar
i Stockholm AB

Organisationsnummer:
556454-1497
Adress pappersfaktura:
Sjöviksbacken 24, 117 43 Stockholm

Vid frågor kontakta:
Therese Hallonblad therese.hallonblad@greatsecurity.se

Skicka fakturor som pdf till:

info@elteleanlaggningar.se

Lås & Säkerhet
i Örebro AB

Organisationsnummer:
556520-3030
Adress pappersfaktura:
FE-35294, Box 4, 737 21 Fagersta

Vid frågor kontakta:
Henrik Eriksson henrik.eriksson@greatsecurity.se

Skicka fakturor som pdf till:

5565203030@autoinvoice.se

Låsmakarna
i Stockholm AB

Organisationsnummer:
556355-7296

Låsmakarna i Stockholm AB har fusionerats med Great Security Sverige AB 2022-03-28.

Verksamheten fortsätter som vanligt, men fakturorna skall numera ställas till Great Security Sverige AB – se den rutan.

Great Security
Holding AB

Organisationsnummer:
559065-2045
Adress pappersfaktura:
Kabingatan 9, 212 39 Malmö

Vid frågor kontakta:
Anna Pedersen anna.pedersen@greatsecurity.se

Skicka fakturor som pdf till:

anna.pedersen@greatsecurity.se

Felanmälan och service

Du är välkommen att lämna din felanmälan eller serviceförfrågan genom att fylla i nedanstående formulär!

Var vänlig välj ort/område.

Var vänlig och fyll i ditt namn.

Var vänlig fyll i din e-post.

Saknar samtycke för hantering av personuppgifter.

Aktuellt